BiZ KiMiZ VE NE YAPIYORUZ?

İç mimari proje tasarım ve uygulamaları, Fuar standları, AVM standları,sergileme alanlar, Tam anlamıyla "anahtar teslim" bir işleyiş modelimiz var. Sektördeki tecrübemiz ve tasarım gücü yüksek ekibimizle birlikte, ihtiyaçlarınız, hizmet alanınız ve talepleriniz toplanıyor ve sizin için hem şık hem de işlevsel bir tasarıma dönüşüyor. Ortaya çıkan tasarımlar üzerinde beraber revizyon yapıyoruz. Son halini alan tasarımlarınızın, kullanılması en uygun malzemelere dönüşmesi ve imalatınızın tamamlanması sürecimizin son adımıdır.

iÇ MiMARi PROJE TASARIM VE UYGULAMA

Güncel bütün trendleri takip ederek, mekanüınıza ve bütçenize uygun bir tasarımla sizler için çalışıyoruz. Ev, ofis, cafe, restaurant, iş yeri, eğitim kurumu, muayenehane yani tüm çalışma ve yaşam alanlarını sizler için en özel hale getiriyoruz. Adım adım çalışıyoruz sizin için:

- Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz 

- Tasarım yapılacak yerin ölçülerini alıp, durumunu değerlendiriyoruz

- Sizin için tasarımımız gösteren 3 boyutlu bir çizim hazırlıyoruz

- Dilediğiniz revizyonlar yaparak imalata hazır hale getiriyoruz

- Doğru malzemeleri, doğru yerlerde, ayırdığınız bütçe sınırlarında uyguluyoruz

Size sadece mekann içine girip tadını çıkarmak kalyor...

FUAR STANDLARI

Ahşap Stand

Adının ahşap olması malzemesinin sadece ahşap olduğu fikrini oluşturmasın. Piyasada kullanım adı böyledir. Modüler standlar oluşturan tek tip metal malzemelerin dışında yer alan, mimari ve dekorasyonda kullanılabilen tüm malzemelerle yaplan standdır. Örneğin cam, pleksiglass, ahşap, plastik, metal, taş, tuğla, dijital ürünler, vs gibi malzeme yelpazesine sahiptir. Modüler tüm standlara göre hem çok daha şık, hem çok daha farklı tasarımlara olanak veren, görselliği doruk noktaya taşıyabileceğiniz stand uygulama metodudur.

Modler Stand

Octanorm, aluset veya benzer yerli ürünler ile yapılan stand tipidir. Standı oluşturan ana yapı, malzemesi metal olan taşıyıcı ve bağlayclardr. Bu metal sistemlerin kesitleri bir kısımında sekizgen bir kısımında karedir.

Bu modüler sistemlerde ise 2 tür tercihiniz vardr:

Standart stand ve özel stand.

Standart stand, bahsi geçen demonte malzemelerin bir alınlık, çevre duvarları ve eğer varsa kapalı bir oda oluşturacak şekilde, herhangi bir özelliği olmadan uygulanmasıdır.

Özel stand ise, demonte malzemelerin birbirlerine farklı şekillerde bağlanmasyla elde edilen farklı tasarımlardan oluşan demonte stand türüdür.


AVM STANDLARI

Alışveriş merkezleri (AVM) hayatımızın artık değişmez bir parçası. Esnaflar için ise bulunmaz bir satış mecrası. AVMlerde mağaza sahibi olmanın yanı sıra, bir diğer alternatif olarak stand, kiosk, kioks gibi farkl isimlerle anılan satış alanlarına sahip olmak mümkün.

Adna stand, kiosk, kioks yada baka ne derseniz deyin, bu sistem, alışveriş merkezlerinde, mağazaların haricinde kalan boş alanlarda uygulanabilen, ürün satışı yaplan bölümlerdir.

Bu standlarn teknik olarakta işlevsel olarakta fuar standlarından farkları vardır. En fazla 1 hafta için kurulan fuar standına karşılık, avm standları en az birkaç senelik kurulur.

Avm standları tasarlanırken,görsellik, yapılan işi yansıtan tasarım ve renkler, bulunulan avm’ye konsept olarak uyum başlıca uyulması gereken kurallardır.

 

SERGiLEME ÜNiTELERi

Tüm mağazalarda, ofislerde ve hatta belki evlerde, satış yapılacak ürün veya kıymet taşıyan bir eşyayı göstermek için kullanlan sergileme elemanlarıdır.

Mağazalarda, satış yapılan ürünün cinsi, rengi, markanın kurumsal renkleri ve genel konsepte göre uygulanabilirliği olacak bir halde tasarlanıp imalatı yapılır.

Evler ve ofisler içinse, belirli bir değere sahip veya sergilenmeye ihtiyaç duyan eşyalar için, ürünün niteliği ve genel talepler doğrultusunda yapılan bir tasarım ve onun uygulanmasıyla elde edilir.e3