BiZ KiMiZ VE NE YAPIYORUZ?

Etkinlik planlama ve yönetim, Fuar standları, AVM standları,sergileme alanları, ofisler ve showroomların tasarımlarını ve tasarımların uygulamarını gerçekleştiriyoruz. Tam anlamıyla "anahtar teslim" bir işleyiş modelimiz var. Sektördeki tecrübemiz ve tasarım gücü yüksek ekibimizle birlikte, ihtiyaçlarınız, hizmet alanınız ve talepleriniz toplanıyor ve sizin için hem şık hem de işlevsel bir tasarıma dönüşüyor. Ortaya çıkan tasarımlar üzerinde beraber revizyon yapıyoruz. Son halini alan tasarımlarınızın, kullanılması en uygun malzemelere dönüşmesi ve imalatınızın tamamlanması sürecimizin son adımıdır.

ETKiNLiK PLANLAMA VE YöNETiM

Organizasyon, fuar ve kongre benzeri etkinlik planlamalarını ve yönetimini yapıyoruz. Sürecin planlandığı ilk günden, etkinliğin bittiği son güne kadar 360 derece hizmet üretiyoruz. 5 kişiden 5.000 kişiye kadar katılımcısı bulunan organizasyonların planlama ve uygulanmasında tecrübe ve teknik gücümüzle sizlerleyiz.

FUAR STANDLARI

Ahşap Stand

Adının ahşap olması malzemesinin sadece ahşap olduğu fikrini oluşturmasın. Piyasada kullanım adı böyledir. Modüler standları oluşturan tek tip metal malzemelerin dışında yer alan, mimari ve dekorasyonda kullanılabilen tüm malzemelerle yapılan stand türüdür. Örneğin cam, pleksiglass, ahşap, plastik, metal, taş, tuğla, dijital ürünler, vs gibi malzeme yelpazesine sahiptir. Modüler tüm standlara göre hem çok daha şık, hem çok daha farklı tasarımlara olanak veren, görselliği doruk noktaya taşıyabileceğiniz stand uygulama metodudur.

Modüler Stand

Octanorm, aluset veya benzer yerli ürünler ile yapılan stand tipidir. Standı oluşturan ana yapı, malzemesi metal olan taşıyıcı ve bağlayıcılardır. Bu metal sistemlerin kesitleri bir kısmında sekizgen bir kısmında karedir.

Bu modüler sistemlerde ise 2 tür tercihiniz vardır:

Standart stand ve özel stand.

Standart stand, bahsi geçen demonte malzemelerin bir alınlık, çevre duvarları ve eğer varsa kapalı bir oda oluşturacak şekilde, herhangi bir özelliği olmadan uygulanmasıdır.

Özel stand ise, demonte malzemelerin birbirlerine farklı şekillerde bağlanmasıyla elde edilen farklı tasarımlardan oluşan demonte stand türüdür.

AVM STANDLARI

Alışveriş merkezleri (AVM) hayatımızın artık değişmez bir parçası. Esnaflar için ise bulunmaz bir satış mecrası. AVM’lerde mağaza sahibi olmanın yanı sıra, bir diğer alternatif olarak stand, kiosk, kioks gibi farklı isimlerle anılan satış alanlarına sahip olmak mümkün.

Adına stand, kiosk, kioks yada başka ne derseniz deyin, bu sistem, alışveriş merkezlerinde, mağazaların haricinde kalan boş alanlarda uygulanabilen, ürün satışı yapılan bölümlerdir.

Bu standların teknik olarakta işlevsel olarakta fuar standlarından farkları vardır. En fazla 1 hafta için kurulan fuar standına karşılık, avm standları en az birkaç senelik kurulur.

Avm standları tasarlanırken,görsellik, yapılan işi yansıtan tasarım ve renkler, bulunulan avm’ye konsept olarak uyum başlıca uyulması gereken kurallardır.

 

SERGiLEME ÜNiTELERi

Tüm mağazalarda, ofislerde ve hatta belki evlerde, satışı yapılacak ürünü veya kıymet taşıyan bir eşyayı göstermek için kullanılan sergileme elemanlarıdır.

Mağazalarda, satışı yapılan ürünün cinsi, rengi, markanın kurumsal renkleri ve genel konsepte göre uygulanabilirliği olacak bir halde tasarlanıp imalatı yapılır.

Evler ve ofisler içinse, belirli bir değere sahip veya sergilenmeye ihtiyaç duyan eşyalar için, ürünün niteliği ve genel talepler doğrultusunda yapılan bir tasarım ve onun uygulanmasıyla elde edilir.

e 3